O nas

"J.P.J. Auto" Sp. z o.o. w Zielonej Górze jest autoryzowana na stacją dealerską TOYOTA o numerze 49. Historia firmy rozpoczęła się w roku 2000, kiedy to TOYOTA MOTOR POLAND autoryzowała obiekty serwisu i sprzedaży na ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze.


Od wiosny 2009r. działamy w dwóch obiektach Zielonej Górze  :

- Salon , Serwis i Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych przy ul. Wrocławskiej 65c

- Samochody dostawcze przy ul. Jana z Kolna 3.Głównym przedmiotem działalności Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty Zielona Góra jest handel detaliczny pojazdami marki Toyota oraz częściami i akcesoriami do tych pojazdów.

Nasz SERWIS MECHANICZNY posiada bardzo rozwinięte zaplecze - jak na Autoryzowaną Stację Dilerską Toyoty przystało - specjalistyczny sprzęt, narzędzia specjalne i wiele innych urządzeń warsztatowych niezbędnych do wszystkich prac serwisowych. Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.  Zatrudnieni przez nas mechanicy przechodzą cykl szkoleń w Akademii Toyoty, które kończą się otrzymaniem certyfikatu, wiec nasza kadra jest wyszkolona i certyfikowana.

Stacja prowadzi też sprzedaż aut używanych, prowadzoną pod nazwą „Toyota Plus”. Nasi klienci kupując nowe Toyoty poprzednie pojazdy pozostawiają w rozliczeniu, więc każde auto ma książkę serwisowania oraz sprawdzoną historię. W rozliczeniu przyjmujemy też auta używane innych marek -  każde auto przechodzi stosowny przegląd, zanim przyjmiemy je do naszego salonu. Każdy nasz klient kupując u nas auto używane, może być pewien, że nie kupuje tzw. „kota w worku”, a sprawne auto.

Posiadamy też  Stację Kontroli Pojazdów, do której zapraszamy wszystkie pojazdy. Wykonujemy rożnego rodzaju badania m.in. :  badania okresowe,  badania okresowe przed pierwszą rejestracją w RP, badania pojazdów z instalacją gazową,  badanie motocykla, badanie przyczepy,  dodatkowe badania techniczne po wypadkach / kolizjach , dodatkowe badania techniczne – ustalenie danych w pojazdach sprowadzonych z zagranicy, badania techniczne motocykli i inne.

Zapraszamy też do skorzystania z naszych usług likwidacji szkód komunikacyjnych, które obejmują kompleksowe usunięcie szkody, począwszy od transportu lawetą uszkodzonego pojazdu do serwisu blacharsko-lakierniczego, kontakty z towarzystwem ubezpieczeniowym, przekazanie samochodu zastępczego na czas naprawy, realizację naprawy uszkodzonego samochodu, aż po oddanie samochodu właścicielowi w uzgodnionym terminie i miejscu.  

Dołącz do nas
POLUB NASZE PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!